Technicznej Obsługi w Aptece Internetowej
Praca w Fides

  • Logistyka
Poczatkujacy Duiven 13,68/godz.

Jako pracownik technicznej obsługi będziesz odpowiedzialny za usuwanie awarii i przeprowadzanie prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń. Pracując w dynamicznym środowisku, będziesz miał okazję do dalszego rozwijania swoich umiejętności technicznych.

Opis Firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług farmaceutycznych online, specjalizującym się w dostarczaniu leków i produktów zdrowotnych naszym klientom. Ze względu na rozwój poszukujemy motivowanego pracownika technicznej obsługi, który pomoże nam w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Opis Stanowiska

Obowiązki
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych w celu zapobiegania awariom.
  • Raportowanie problemów technicznych i rozwiązań przełożonym.
  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy efektywności procesu produkcyjnego.
  • Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy i przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne na poziomie średnim lub odpowiednie doświadczenie zawodowe.
  • Doświadczenie w usuwaniu awarii będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Dokładność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i ducha zespołowego.
Oferujemy
  • Konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości €13,27.
  • Możliwość dalszego rozwoju umiejętności technicznych.
  • Dynamiczne środowisko pracy w rozwijającej się firmie.
  • Doskonałe warunki pracy i przyjazną atmosferę.

Czekamy na Twoją odpowiedź!

monika.kameczura@fides-bv.nl

Monika Kameczura

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 630126012