Produkcji i Logistyki w Aptece Internetowej
Praca w Fides

  • Logistyka
Poczatkujacy Duiven 13,68/godz.

Pracownik produkcji i logistyki odpowiada za efektywne i dokładne przetwarzanie zamówień. W tej dynamicznej atmosferze precyzja i szybkość są kluczowe. Pracownik wspiera płynny przebieg procesu logistycznego, począwszy od odbioru produktów, aż po przygotowanie zamówień do wysyłki.

Opis Firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług farmaceutycznych online, specjalizującym się w dostarczaniu leków i produktów zdrowotnych naszym klientom. Z powodu rozwoju poszukujemy motivowanych pracowników produkcji i logistyki, aby wzmocnić nasz zespół logistyczny.

Opis Stanowiska

Obowiązki
  • Odbiór i kontrola przyjętych towarów.
  • Kompletacja i pakowanie zamówień.
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki.
  • Praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i jakości.
  • Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy.
  • Komunikacja z współpracownikami i przełożonymi w celu optymalizacji procesu.
Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Uwaga na detale i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole z proaktywnym podejściem.
  • Fizyczna sprawność do pracy na stojąco i podnoszenia ciężkich paczek.
Oferujemy
  • Konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości €13,68.
  • Wyzwania związane z pracą w rozwijającej się firmie.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Przyjemne środowisko pracy w zgranych zespołach.

Czekamy na Twoją odpowiedź!

monika.kameczura@fides-bv.nl

Monika Kameczura

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 630126012