Magazynu w Aptece Internetowej
Praca w Fides

  • Logistyka
Poczatkujacy Duiven 13,68/godz.

Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za efektywne i bezpieczne załadunek i rozładunek pojazdów ciężarowych przy użyciu elektrycznego wózka paletowego. Pracując w dynamicznym środowisku, szybkość i dokładność są kluczowe dla procesu logistycznego.

Opis Firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług farmaceutycznych online, specjalizującym się w dostarczaniu leków i produktów zdrowotnych naszym klientom. W związku z rozwojem naszego zespołu logistycznego, poszukujemy doświadczonego pracownika magazynu, który posiada umiejętność obsługił elektrycznego wózka paletowego (EPT).

Opis Stanowiska

Obowiązki
  • Załadunek i rozładunek pojazdów ciężarowych przy użyciu elektrycznego wózka paletowego.
  • Kontrola przychodzących i wychodzących towarów.
  • Zapewnienie poprawnej i terminowej obsługi przesyłek.
  • Praca zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i jakości.
  • Komunikacja z kolegami i przełożonymi w celu optymalizacji procesu.
  • Zapewnienie czystego i zorganizowanego miejsca pracy w magazynie.
Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze elektrycznego wózka paletowego (EPT) jest wymagane.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Dokładność i szybkość w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole z aktywnym podejściem.
Oferujemy
  • Konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości €13,27.
  • Wyzwania związane z pracą w rozwijającej się firmie.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Przyjemne środowisko pracy w zgranych zespołach.

Czekamy na Twoją odpowiedź!

natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 657879183
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

telefon +31 (0) 682669506